• strict warning: Non-static method view::load() should not be called statically in /www/doc/www.jhejl.cz/www/lag.cz/sites/all/modules/views/views.module on line 906.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter::options_validate() should be compatible with views_handler::options_validate($form, &$form_state) in /www/doc/www.jhejl.cz/www/lag.cz/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 607.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter::options_submit() should be compatible with views_handler::options_submit($form, &$form_state) in /www/doc/www.jhejl.cz/www/lag.cz/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 607.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter_boolean_operator::value_validate() should be compatible with views_handler_filter::value_validate($form, &$form_state) in /www/doc/www.jhejl.cz/www/lag.cz/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter_boolean_operator.inc on line 159.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_style_default::options() should be compatible with views_object::options() in /www/doc/www.jhejl.cz/www/lag.cz/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_style_default.inc on line 24.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_row::options_validate() should be compatible with views_plugin::options_validate(&$form, &$form_state) in /www/doc/www.jhejl.cz/www/lag.cz/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_row.inc on line 134.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_row::options_submit() should be compatible with views_plugin::options_submit(&$form, &$form_state) in /www/doc/www.jhejl.cz/www/lag.cz/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_row.inc on line 134.

LAG TRAILERS N.V.

Obrázek: 

Belgická společnost LAG, byla založena v roce 1947 bratry Arnoldem a Lambertem Geusensy, pod názvem "P.V.B.A.Gebr. L. en A. Geusens", LAG zkráceně. Dnes tato firma vyvíjí řešení pro dopravu v měřítcích, která počítají s technickými požadavky, potřebami klientů, specifickými požadavky průmyslu a obecnými úkoly vyvíjející se Evropské společnosti. LAG je součástí Burg Industries, nadnárodní společnosti se sídlem v Pijnackeru v Nizozemí a vlastní 15 společností v Evropě a Jižní Africe. Roční produkce návěsů v základním závodě LAG, BREE, Belgie je cca 2600 návěsů všech typů.

Obchodní partneři

Díky svému širokému záběru, vysoké kvalitě produkce a příznivé cenové relaci špičkových výrobků, společnost LAG uspěla i v minulosti u mnoha významných zákazníků v Československu.

V současné době patří mezi naše nejvýznamnější obchodní partnery společnosti :

- PETROTRANS a.s
- SHELL a.s.
- EGERIA s.r.o.
- LC SOKOTRANS a.s.
- CHEMIE TIR s.r.o.
- C+S LOVOSICE spol. s r.o.
- TRANAPRO s.r.o.
- CARGOSPED s.r.o.
- VOS LOGISTIK
- EGO
- VERNER TRADE s.r.o.
- OMEGA TRANS a.s.
- LAGARDE SPEDITION
- EWALS CARGO CARE
- JASA TRANSPORT
- Karel KORF
a další....

Transexpo Isocar s.r.o.

Společnost TRANSEXPO - ISOCAR s.r.o. vznikla v roce 1995 jako firma zabývající se mezinárodním obchodem. Od svého vzniku firma dováží, především z Francie, Belgie a z Německa, nákladní automobily a návěsy všech typů. V návaznosti na požadavky svých zákazníků se společnost postupně zaměřila na dovoz špičkových speciálních návěsových cisteren všech typů, vyžadujících zkušenosti z několika oborů speciálních přeprav a vysokou kvalifikaci obchodních zástupců.